POTVRĐENO: Nestala Nataša jeste uhapšena u Beču, a evo i zbog čega!

Ne smiruje se intriga oko Nataše Veselinović Radovanović, za koju se mislilo da je nestala u Beču, a ustvari je uhapšena u ovom gradu.

Foto: Facebook

Kako saznajemo, naša ambasada je obaveštena o tome da je Nataša uhapšena, ali da ne želi da se zna zbog čega. Po austrijskom zakonu o zaštiti ličnih podataka, informacija o razlozima njenog privođenja neće biti saopštena ambasadi.

Međutim, kako saznajemo od našeg izvora iz Beča, Nataša je uhapšena nakon što je u jednom Bečkom butiku pokušala da ukrade skupocenu garderobu. Nakon detaljne kontrole policije otkriveno je da je Nataša i ranije već bila osuđivana zbog krađi. Novosađanka se trenutno nalazi u zatvoru u Jozefštat.

– Novosađankinoj porodici je poslat mejl o tome na koji način mogu da stupe u kontakt sa zatvorskim organima i advokatom, koji će joj biti dodeljen po službenoj dužnosti – kaže naš izvor.

(Tpknews.com)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close