UPOZORENJE: Porasla potrošnja vode u Požarevcu

Iz požarevačkog JKP „Vodovod i kanalizacija“ saopštili su da je značajno porasla potrošnje vode i njeno nenamensko korišćenje za pranje ulica, trotoara i dvorišta.

JKP „Vodovod i kanalizacija“

– Pijaćom vodom bez dodatnih dezinfekcionih sredstava, ne postiže se nikakav efekat dezinfekcije navedenih površina. Ovom prilikom apelujemo na građane da racionalno koriste pijaću vodu, kako se ne bi stvorila problematika oko vodosnabdevanja – saopštili su iz „Vodovoda“.

Oni su pozvali građane da svako nenamensko trošenje pijaće vode prijave na brojeve kol centra Štaba za vanredne situacije za pomoć starim licima: 061/173-8169, 061/170-5907 i 061/657-1451, a za područje Kostolca 061/173-8185.

Ovo prijavljivanje je neophodno kako bi se izbegao mogući poremećaj rada vodoizvorišta, čime bi došlo do poremećaja i u vodosnabdevanju.

M.V.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close