Planirana isključenja struje u četvrtak i petak

Zbog radova u TE Kostolac ’’A’’ planirano je isključenje kompletnog 35 kV postrojenja u TE Kostolac ‘’A’’ u četvrtak, 13. septembra 2018. godine u periodu od 16:00 do18:00 časova.

U navedenom periodu neće biti napajanja sa ovog postrojenja, odnosno bez električne energije ostaće sledeća naselja: Kostolac, Klenovnik, Ostrovo, Petka, Stari Kostolac ,Drmno, Hrastovača, Ribarska naselja Zavojska 1 i 2, Ram, Zatonje, Kalinčić, deo Kalinovca i repetitor Gorica.

Zbog radova na niskonaponskoj mreži u Brežanu u četvrtak 13. septembra 2018. godine od 09:00 do 14:00 časova bez električne energije ostaće potrošači u delu naselja Brežane koji se napajaju iz KBTS Brežane 3.

Zbog otklanjanja kvara na dalekovodu 13.09.2018. od 08 do 13 časova bez EE prvi deo naselja Bratinac i deo kod restorana Đeram.

Zbog otklanjanja kvara na dalekovodu 13.09.2018. od 08 do 13 časova bez EE prvi deo naselja Bratinac i deo kod restorana Đeram.

Zbog otklanjanja kvara na dalekovodu 13. septembra 2018. godine od 08 do 13 časova bez EE prvi deo naselja Bratinac i deo kod restorana Đeram.

U vremenskom periodu početka i završetka radova (oko 8 i oko 15 časova) moguća su kratkotrajna isključenja zbog promene uklopnog stanja za naselja Bubušinac, Maljurevac i Bradarac.

Zbog redovnog godišnjeg remonta u četvrtak 13. septembra 2018. godine od 8 do 15 časova bez električne energije ostaće sledeće naselja: Ševica, Neresnica, Duboka, Radenka, Voluja, Brodica i Blagojev kamen.

U petak, 14. septembra 2018. godine od 8 do 19 časova doći će do prekida u isporuci električne energije za zgradu Dositejeva broj 12 u Požarevcu zbog radova na mernim uređajima.

Zbog redovnog godišnjeg remonta u petak 14. septembra 2018. godine od 8:00 do 15:00 časova bez električne energije ostaće sledeće naselja: Veliko Gradište, Požeženo, Kusiće, Braničevo, Ponikva, Rit, Beli Bagrem, Srebrno jezero, Ostrvo, Kumane, Topolovnik, Đurakovo-Popovac, Biskuplje i Kisiljevo, obaveštavaju iz Elektrodistribucije.
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close