SKANDAL U OSNOVNOJ ŠKOLI: Pijani nastavnik iz Velikog Gradišta nokautirao pijanog direktora

Osnovno tužilaštvo u Velikom Gradištu podiglo je optužni predlog protiv Budimira Bogićevića (59), nastavnika tehničkog iz Velikog Gradišta, zbog nanošenja teških telesnih povreda Dejanu Rajkoviću (48) iz Carevca, direktoru OŠ „Miša Živanović“ u Srednjevu.

Osnovna škola u Srednjevu

Do incidenta je došlo 27. januara ove godine, nakon proslave Svetog Save, kada su njih dvojica ostali sami i školi. Tada je između njih izbila svađa, zbog ranije nerešenih sukoba.

Dok su, obojica u alkoholisanom stanju, razmenjivali uvrede, u jednom trenutku je Bogićević glavom udario Rajkovića u čelo, zbog čega je ovaj pao na pod. Prilikom pada, zadobio je prelom desnog skočnog zgloba, pa je Bogićević uhapšen i pritvoren.

Posle obavljanja dokaznih radnji, on je pušten da se brani sa slobode. Optužni predlog dostavljen je Osnovnom sudu i kada stupi na pravnu snagu biće zakazan glavni pretres.

Za nanošenje teških telesnih povreda zaprećena je kazna od 6 meseci do 5 godina zatvora.

M.V.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close