PAO ŠEF POLICIJE U MAJDANPEKU: Živeo je raskalašno, i valjao drogu!

Aleksandar Đ. (55), inače bivši načelnik policijske stanice u ovom gradu, priveden je zajedno sa sinom Miroslavom Đ. (31) kada im je u kolima pronađeno 326 grama marihuane. Prema nezvaničnim saznanjima, njih je “otkucao” upravo najbliži saradnik – prosvetni radnik.

Policija/ilustracija

Hapšenje koje je šokiralo Majdanpek dogodilo se sredinom septembra. Prvi rezultati istrage ukazuju da je Aleksandar Đ. bio glavni za rasturanje narkotika, ali i da je štitio preprodavace opijata u ovom gradu i okolini. Prema nezvaničnim saznanjima, pronađeni su i materijalni tragovi koji nedvosmisleno povezuju Aleksandra Đ. sa dilovanjem droge.

– Klupko je krenulo da se razmotava kada je raskošan život Dragoslava M. inspektorima zapao za oko – priča izvor blizak istrazi.

– Nekoliko puta godišnje je išao na izuzetno skupa letovanja i zimovanja. Slike je kačio na društvene mreže i ljudi su komentarisali da tako nešto ne može da priušti od profesorske plate.

Policija je počela da prati Dragoslava M. i tako su ga uhvatili na delu.

– Kada su ga pritisli otkrio je da zapravo radi za Aleksandra Đ. – nastavlja sagovornik.

– Tako je ubrzo uhvaćen i šef stanice, zajedno sa svojim sinom. Sada se proveravaju praktično svi ljudi sa kojima je on bio u kontaktu, jer se sumnja da je mreža njegovih saradnika bila vrlo razgranata.

Inače, zanimljivo je da kolege i poznanici Aleksandra Đ. opisiju kao izuzetno korektnog policajca. Navodno, bio je poznat po svom zalaganju za prava pripadnika MUP i nikada nije dovođen u vezu sa bilo kakvim “prljavim” radnjama.

Podsetimo, klupko je počelo da se odmotava kada je 17. septembra u autu Miroslava Đ. pronađeno 326 grama marihuane. Pored njega, tada se iza rešetaka našao i njegov otac, koji je imao ključ od kola.

– Otac i sin se brane da im je droga podmetnuta – nastavlja sagovornik.

Pored Dragoslava M., ubrzo je priveden i Ranko S. (53), koji se tereti da je prodavao drogu koju je dobijao od policajaca.

(Tpknews.com/Novosti)

One Comment

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close