Ovog vikenda počinje nova sezona Međuopštinske stonoteniske lige pek

Ovog vikenda počinje nova sezona Međuopštinske stonoteniske lige pek, u ovoj sezoni igraće ukupno sedam timova.

Igraće se po sistemu gost-domaćin. Timovi koji će međusobno da se nadigraju su: Stk Dunav Ram, Stk Foto Pucko Rabrovo, Stk Ševica, Stk Mustapić-Lješnica, Stk Tribrode-Kusiće, Stk Doljašnica i Stk Neresnica.

Igraće se 12 kola a šampion će steći uslove za odlazak u Braničevsku okružnu ligu. U prvom kolu u novoj sezoni u petak 5. oktobra u 19 časova u Mustapiću sastaju se ekipe Stk Mustapić-Lješnica i Stk Dunav iz Rama.

Ostali mečevi igraju se takođe u subotu od 19 časova i sastaju se: Stk Tribrode i Stk Ševica kao i Stk Foto Pucko Raborovo i ekipa Stk Neresnice. U ovom kolu slobodna je ekipa Stk Doljašnica.

M.L.




Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close