Ovog vikenda počinje nova sezona Međuopštinske stonoteniske lige pek

Ovog vikenda počinje nova sezona Međuopštinske stonoteniske lige pek, u ovoj sezoni igraće ukupno sedam timova.

Igraće se po sistemu gost-domaćin. Timovi koji će međusobno da se nadigraju su: Stk Dunav Ram, Stk Foto Pucko Rabrovo, Stk Ševica, Stk Mustapić-Lješnica, Stk Tribrode-Kusiće, Stk Doljašnica i Stk Neresnica.

Igraće se 12 kola a šampion će steći uslove za odlazak u Braničevsku okružnu ligu. U prvom kolu u novoj sezoni u petak 5. oktobra u 19 časova u Mustapiću sastaju se ekipe Stk Mustapić-Lješnica i Stk Dunav iz Rama.

Ostali mečevi igraju se takođe u subotu od 19 časova i sastaju se: Stk Tribrode i Stk Ševica kao i Stk Foto Pucko Raborovo i ekipa Stk Neresnice. U ovom kolu slobodna je ekipa Stk Doljašnica.

M.L.
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Close