Otvoren konkurs za Rokerijadu 2019. u Petrovcu na Mlavi

U Petrovcu na Mlavi će se od 23. do 31. avgusta održati treći zabavni, edukativni i humanitarni festival rokenrola Rokerijada.

Rokerijada/Foto: Saša Simić-Sima

Festival će otvoriti izložba slika sa prethodna dva festivala ekskluzivnog fotografa za Rokerijadu, Saše Simića Sime. Pored muzičkog programa, festival će obuhvatiti i rok buvljak i Rockaonicu, radionicu za decu i mlade.

Od 29. avgusta počinje muzički program: prvi dan obeležiće jam session svih revijalnih izvođača. Za 30. avgust predviđeno je takmičenje mladih autorskih bendova, kao i revijalni nastup prošlogodišnjeg pobednika, benda Crossroad iz Loznice. Na glavnom trgu će 31. avgusta nastupiti petrovački bendovi Meda, Vuk i Sandokan i Art Diler, kao i headliner ovogodišnjeg festivala – Dejan Cukić i spori ritam bend.

Konkurs za prijave autorskih bendova otvoren je od 1. do 30. juna. Više informacija na ovom linku.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close