OBILASCI UZ ZAŠTITNE MASKE: Otvoren Arheološki park „Viminacijum“ i Kompleks „Tvrđava Golubački grad“

U Braničevskom okrugu ponovo su otvorena dva najveća turistička lokaliteta – Arheološki park „Viminacijum“ i Kompleks „Tvrđava Golubački grad“ na Dunavu.

Viminacijum

Radno vreme „Viminacijuma“ je od 9 do 19 sati, a na svakih sat vremena počinjaće ture sa lokalnim vodičem. Poslednja grupa u obilazak polazi u 17 sati.

Obavezno je nošenje maski, rukavica i poštovanje socijalne distance od dva metra između posetilaca. „Limes“ i „Avantura park“ ostaće zatvoreni do daljeg, a o njihovom ponovnom otvaranju građani će biti obavešteni naknadno.

Tvrđava Golubački grad  radi svakog dana od 10 do 18 sati. Poslednji ulaz u kompleks je u 17:15, a u tvrđavu u 17:30. I prilikom njenog obilaska neophodno je nositi zaštitne maske i rukavice i držati distancu.

M.V.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close