OSTAVIO OPROŠTAJNO PISMO: Otac dvoje dece iz Petrovca na Mlavi, presudio sebi skokom u Moravu

Darko Milošević (33) iz Trnovča kod Petrovca na Mlavi, izvršio je u toku prošle noći samoubistvo skokom u reku Moravu.

Kako saznajemo, Milošević je, uz izgovor, iz Trnovča gde je živeo sa suprugom i dvoje dece, otišao u svoj rodni Vlaški Do kod Žabara, koji je očigledno toliko voleo jer se tako predstavljao i na društvenim mrežama, i u reonu ovog sela pod okriljem noći skočio u nabujalu Moravu.

Kako se nezvanično saznajemo, Darko je supruzi ostavio oproštajno pismo, a razlog samoubistva je bolest koju je Darko krio, od koje se ranije lečio, a koja mu se poslednjih meseci vratila.

(Tpknews.com/PT INFO)
One Comment

  1. Stvarno neznam odakle vama ove informacije da pisete. Oprostajno pismo nepostoji sem da je vama ostavio. Njegova supruga ove informacije nije dala. Dali je vama neko ovo ispricao ilo ste vi sami smislili,ali mislim da nema potrebe da iznosite lazi. .

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close