NA DAN OSLOBOĐENJA: Osnovana nova grupa građana „GLAS NARODA“ i u Petrovcu na Mlavi

8. oktobra, na Dan oslobođenja Petrovca na Mlavi u Drugom svetskom ratu, osnovana je i grupa građana „GLAS NARODA“ u opštini Petrovac na Mlavi.

Foto: Logo

Kako su naveli, grupa građana „GLAS NARODA“ u Petrovcu na Mlavi, simbolično je osnovana na Dan oslobođenja Petrovca na Mlavi u Drugom svetskom ratu, sa idejom da se priključi ostalim grupama građana „GLAS NARODA“ koje su se grupisale u opštinama Braničevskog okruga, i da zajedničkim snagama, zajedno, okupi najbolje, najpoštenije građane koji bi svojim znanjem, poštenjem i radom za opšte interese mogli da pomognu ravnomernom razvoju svih opština u Braničevskom okrugu.

– Mi nismo ni stranka ni partija. Mi smo grupa poštenih i dobronamernih ljudi koji žele brži razvoj kako grada tako i naših sela. Mi nismo grupa osnovana da rukovodi opštinom iz ličnih interesa. Okupljamo istomišnjenike koji nemaju ambicije da svoje sopstvene interese ostvaruju putem vlasti – , navode u saopštenju nezadovoljni odnosom političkih aktera prema opštini Petrovac na Mlavi i njenih građana.

Kako navode, oni su odgovorna grupa ljudi koja teži tome da bude savest opštine i da se domaćinski ophodi prema svemu za dobrobit svih građana.

– Naša ideja vodilja koja nas je navela da krenemo nezavisnim putem je stop politizaciji i krađi koja je zašla duboko u sve društvene pore, povećanje moći i prava građana i uvođenje odgovornosti lokalnih organa vlasti. Uključivanje u politički život nekompromitovanih, nekorumpiranih, stručnih i inventivnih ljudi, koji imaju izražen osećaj za opšte dobro – , saopštavaju iz grupe građana „Glas naroda“.

Oni pozivaju sve građane iz svih opština Braničevskog okruga da postanu deo ove organizacije koja je garant da nijedna opštine u Braničevskom okrugu neće više biti moneta za potkusurivanje političkih partija, već izraz želja i potreba građana koji najbolje znaju šta je potrebno da kako opština Petrovac na Mlavi, tako i ostale opštine u Braničevskom okrugu postanu uspešna sredina.

– Svi ste dobrodošli u Grupu građana „GLAS NARODA“ ukoliko delite sa nama iste vrednosti, ciljeve i ideje. Postoji samo jedan uslov, a to nije stranačka pripadnost, već da kandidati svojim imenom i prezimenom stoje iza svake svoje izgovorene reči i svakog svog postupka, ili obećanja datog biračima – .

Kako navode, oni su otvoreni za sve predloge i sugestije, a posla ima na pretek i ima mesta za sve koji žele da im se pridruže i rade u interesu građana.

(Grupu građana „GLAS NARODA“ Petrovac na Mlavi)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close