OMLADINA JAZAS: Konkurs za volontere

Omladina JAZAS Požarevac objavila je konkurs za finansiranje omladinskih volonterskih projekata, u okviru programa „Mladi su zakon“.

Mladi volonteri iz Požarevca

Teme projekata sa kojima se konkuriše mogu biti iz oblasti uređenja javnih prostora, zaštite životne sredine, promovisanja međugeneracijske saradnje, razumevanja i tolerancije, promovisanja zdravih stilova života i sprovođenja edukacije iz informacionih i komunikacionih tehnologija. Vrednost jednog volonterskog projekta može iznositi od 30.000 do 100.000 dinara.

O izboru najmanje osam projekata, odlučivaće komisija koju će osnovati Resurs centar za Braničevski i Podunavski okrug, a rezultati će biti objavljeni do 29. oktobra.

M.V.

Оставите одговор

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close