OMLADINA JAZAS: Konkurs za volontere

Omladina JAZAS Požarevac objavila je konkurs za finansiranje omladinskih volonterskih projekata, u okviru programa „Mladi su zakon“.

Mladi volonteri iz Požarevca

Teme projekata sa kojima se konkuriše mogu biti iz oblasti uređenja javnih prostora, zaštite životne sredine, promovisanja međugeneracijske saradnje, razumevanja i tolerancije, promovisanja zdravih stilova života i sprovođenja edukacije iz informacionih i komunikacionih tehnologija. Vrednost jednog volonterskog projekta može iznositi od 30.000 do 100.000 dinara.

O izboru najmanje osam projekata, odlučivaće komisija koju će osnovati Resurs centar za Braničevski i Podunavski okrug, a rezultati će biti objavljeni do 29. oktobra.

M.V.
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close