SPREMNOST I ODLUOČNOST: Održan prvi zvanični sastanak grupe građana “Glas naroda” Golubac

U Nedelju 3. novembra u Golupcu je održan prvi zvanični sastanak grupe ljudi koja je izrazila spremnost i odlučnost da formira jednu stabilnu grupu građana “Glas naroda” koja će izaći na predstojeće lokalne izbore.

Foto: Logo

Kao osnovni zadatak koji se nameće ispred ove grupacije jeste ponovno vraćanje institucija u okvire gde im je i mesto. Ponovno uspostavljanje vladavine prava i oduzimanje nekontrolisane vlasti jednom čoveku. Angažovanje i raspisivanje konkursa za odgovorna mesta u javnim preduzećima i ustanovama i smanjenje uticaja pojedinca na ista.

Kao krajnji cilj postavljen je zadatak dogovora sa građanima o normalizaciji života u Golubačkoj sredini i smanjenje straha kod građana i strepnje za golu egzistenciju.

Ovom sastanku su prisustvovali ljudi dobro poznati Golubačkoj čaršiji a i šire, kao dokazani borci za demokratiju i pravdu. Poruka koju su poslali je jasna svi koji se ne slažu sa ovakvim vidom vođenja opštine po prijateljsko rodbinskom principu su dobro došli.

Uskoro nove i konkretnije informacije sa jasnim ciljevima i zadacima za kolko tolko spokojniji i mirniji život u Golupcu.

(Grupa građana “Glas naroda” Golubac)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close