TUŽBA, PRAVDA I POMIRENJE: Odbijena tužba Dragana Milića protiv urednika portala „TPKNEWS“ Mikice Lalića!

Tužba predsednika opštine Veliko Gradište Dragana Milića protiv urednika portala „TPKNEWS“ Mikice Lalića odbijena je od strane Osnovnog suda u Velikom Gradištu.

Sudsko veće Osnovnog suda u velikom Gradištu, kojim je predsedavao sudija Aleksandar Rajević, odbio je tužbeni zahtev tužioca predsednika opštine Dragana Milića protiv urednika portala „TPKNEWS“ Mikice Lalića koga je zastupao advokat Danica Šulović iz Velikog Gradišta, kao neosnovano.

Milić je privatnu tužbu protiv urednika portala „TPKNEWS“ Mikice Lalića podneo jer ga je jula 2018. godine, optužio da je lopov.

Istovremeno, sudsko veće Osnovnog suda u velikom Gradištu odbio je i kontra tužbu urednika portala „TPKNEWS“ Mikice Lalića, kojom je Milića tužio za povredu časti a, koga je zastupao advokat Đorđević Aleksandar iz Požarevca, kao neosnovano.

Advokati, i jedne i druge strane, kako su kazali, apsolutno su zadovoljni donetim odlukama sudskog veća Osnovnog suda.

TPKNEWS
1 thought on “TUŽBA, PRAVDA I POMIRENJE: Odbijena tužba Dragana Milića protiv urednika portala „TPKNEWS“ Mikice Lalića!”

Оставите одговор

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close