ODLUKA ŠTABA: Od dans zatvorene sve zelene pijace u Požarevcu

U subotu uveče Štab za vanredne situacije Grada Požarevca izdao je saopštenje u kojem se navodi da, na osnovu preporuke Vlade Republike Srbije, sve pijace na otvorenom i zatvorenom prostoru prestaju sa radom.

Screenshot

– Za sprovođenje odluke zaduženo je JKP „Komunalne službe“. Naredba stupa na snagu odmah – navedeno je u saopštenju.

To znači da građani više neće moći da se snabdevaju na zelenim pijacama u ulicama Moše Pijade i Šumadijskoj i na Pionirskom trgu. Na ovim pijacama već danima su mnoge tezge prazne, jer ih drže ljudi stariji od 65 godina.

Od danas, umesto na pijacama, Požarevljani će samo u prodavnicama moći da kupuju voće, povrće, ribu, sir i jaja.

One Comment

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close