STIGLI TESTOVI: Od danas nastavak testiranja na COVID-19 u Braničevskom okrugu

Zavod za javno zdravlje Požarevac od danas nastavlja sa obavljenjem usluge komercijalnog testiranja na COVID-19 (PCR test iz nazofarengialnog brisa), o čemu se sve informacije mogu dobiti putem telefona ZZJZ u Požarevcu 012/531-628.

Zavod za javno zdravlje Požarevac je od 1. juna.2020. godine uveo uslugu testiranja na SARS-CoV-2 na lični zahtev građana, primenom brzih seroloških testova (imunohromatografski test), kao i PCR dijagnostikom (bris grla i nosa).

Pre dolaska na testiranje potrebno je izvršiti uplatu na žiro račun RFZO br. 840-17750-34, i to:

1.200 dinara za usluge brzog serološkog testa (imunohromatografski test),
6.000 dinara za PCR dijagnostiku (bris grla i nosa).

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close