HAPŠENJE U GOLUPCU: Nožem nasrnuo na vanbračnu suprugu, pa je prebio jer je branila Vučića

Policija je uhapsila Miloša S. (31) iz Klenja kod Golupca, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici.

Foto: Ilustracija

Policija je uhapsila Miloša S. (31) iz sela Klenje kod Golupca, zbog sumnje da je udarao suprugu, jer mu je, između ostalog, zvocala što psuje predsednika Srbije Aleksandra Vučića i što se pijan vratio s protesta „Svi kao jedan – 1 od 5 miliona“, koji je održan 13. aprila u Beogradu.

Po sopstvenom priznanju, Miloš je te večeri, oko ponoći, došao u svoju porodičnu kuću u Klenju. Žena, kad je videla u kakvom je stanju, odmah ga je s vrata napala. On, iznerviran što mu zvoca, opsovao je Vučića, znajući da mu je supruga njegov simpatizer. Na psovkama bi se verovatno sve i završilo da, njegova vanbračna supruga nije stala u odbranu predsednika Srbije.

Dodala je da ništa ne kupuje za kuću i da živi na njenoj grbači, što mu je još više zasmetalo. Uzeo je nož i zapretio da će početi da cepa stvari po kući. U jednom momentu je krenuo nožem na nju i zapretio, a zatim je fizički napao.

Tom prilikom žena je zadobila lakše povrede. Policija je odmah intervenisala i odredila mu zadržavanje do 48 sati.

Kako nam je potvrđeno u Osnovnom sudu u Velikom Gradištu, Miloš je danas priznao krivicu, i osuđen je na 8 meseci kućnog zatvora. Pored ove kazne, sud mu je odredio i meru zabrane prilaska žrtvi u trajanju od 3 meseca.

Miloš je, inače, povratnik u nasilju u porodici. Prethodno je pre dve godine prvi put napao suprugu.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker