NAPAD U POŽAREVCU: Pijan nožem ubo vlasnika kafea „Lion“ (FOTO)

Mišel Nenadić (46), radnik obezbeđenja Gradske uprave Požarevac, uhapšen je jer je u utorak uveče, oko 19 sati, nožem ubo vlasnika kafea „Lion“, Dejana Lilkovića (52), zvanog Suki.

Mesto napada u kafe „Lion“

Lilkovića je Hitna pomoć, sa teškom povredom, prebacila u Opštu bolnicu, gde je odmah operisan. U bolnicu je odvežen i Nenadić, kako bi se podvrgao alko-testu, ali i da bi mu se sanirala povreda desne ruke, jer je samog sebe posekao kad je, pijan, potegao nož.

Prema nezvaničnim informacijama, Nenadić je u utorak uveče, nešto pre 19 sati, svratio u kafanu „Lipov lad“, u alkoholisanom stanju. Pošto je počeo da galami i ometa goste, konobar ga je ubedio da napusti lokal. On se onda uputio u kafe „Lion“ u Ulicu Čede Vasovića, i tamo počeo da galami i uznemirava goste. Tada mu je prišao vlasnik kafea i pokušao da ga smiri i izvede napolje. Međutim, on je krenuo da ga vređa, a onda je izvadio nož i njime ubo Lilkovića u desnu stranu grudnog koša.

Policijska traka ispred kafea „Lion“

Ubrzo su na lice mesta stigli policija i Hitna pomoć, koja je Lilkovića, u svesnom stanju, prevezla u bolnicu, u kojoj se još uvek nalazi.

Mišel Nenadić (prvi s leva) na litiji, sa nekadašnjim čelnicima grada – Miodragom Milosavljevićem i Miomirom Ilićem

Za sada nema zvaničnih informacija o tome da li je u životnoj opasnosti ili u stabilnom stanju.

M.V.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close