HAOS KOD POŽAREVCA: Nakon sudara zapalila se dva vozila, dve osobe lakše povređene (VIDEO)

Na magistralnom putu Smederevo-Požarevac dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala dva vozila.

Foto: Screenshot youtube

Do sudara je došlo u sredu, u 12:40 časova, kod Požarevca na skretanju sa autoputa za Smederevo, potvrđeno je za „TPKNEWS“ u policiji. U direktnom sudaru su učestvovala dva putnička auta, koja su se nakon toga zapalila, ali njihovi vozači nisu zadobili teške povrede.

Screenshot

Do sudara je došlo na mostu preko reke Jezave, na putu koji vodi ka petlji na auto-putu Beograd-Niš, kao i prema skretanju za Smederevo. Prema podacima iz policije, došlo je do direktnog sudara dva vozila, koja su se nakon toga zapalila.

U sudaru su učestvovala vozilo „pasat“, beogardskih tablica, kojim je upravljala K. P. (47) i vozilo „BMV“ požarevačkih tablica, koje je vozio R. N. (62). Saobraćaj je bio obustavljen do 13.25 časova, a do potpune normalizacije došlo je u 14.35 časova.

Tačan uzrok ovog sudara za sada nije poznat a istraga je još uvek u toku. Prema našim nezvaničnim sazanjima, do udesa je došlo kada je „pasat“, iz nepoznatih razloga, skrenuo u suprotnu traku i direktno se sudario sa „BMV“-om. Takođe prema nezvaničnim podacima, oba vozača zadobila su lakše povrede.

TPKNEWS
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close