NA GLASANJE IZAŠLO 8.566 BIRAČA: Velika pobeda naprednjaka u Velikom Gradištu

Prema podacima Opštinske izborne komisije u Velikom Gradištu SNS je ostvarilala apsolutnu pobedu na obrađenih 35 biračkih mesta od ukupno 36.

Foto: TPKNEWS

U opštini Veliko Gradište glasanje se odvijalo na 36 biračkih mesta, a zbog bitnih povreda zakona komisija je jednoglasno poništila glasanje na biračkom mestu broj šest u osnovnoj školi u Velikom Gradištu.

Opštinska izborna komisija u Gradištu je najavila ponavljanje glasova na pomenutom biračkom mestu 28. juna.

U birački spisak upisano je 17.853 birača, a svoju građansku dužnost ispunilo je ukupno 8.566 birača.

Prema utvrđenim rezultatima glasanja sa ukupno 35 biračkih mesta, izborne liste dobile su sledeći broj glasova: “Aleksandar Vučić – Za našu decu” 4.363 glasova, Ivica Dačić – “Socijalistička partija Srbije (SPS)“ 1.089, “Glas naroda” 643, Dr Jovica Kostić – “Za naše Gradište”- Srpski pokret obnove 512, Grupa građana “Sačuvajmo ognjište” Dejan Selić 484, Zelena stranka – Zlatibor Mitić 354 glasova, “Jedinstvena Srbija” Dragan Marković Palma 351 glas, i „Dr Vojislav Šešelj – Srpska radikalna stranka” 171 glas.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close