PO DIREKTIVI: Mup započeo privođenje ljudi koji prete da će blokirati SNS autobuse

MUP je započeo istragu vezano za pretnje pojedinih ljudi na društvenim mrežama, koji najavjuju blokade puteva kako bi SNS autobusi bili onemogućeni da dovedu sendvičare na mitin u Beograd.

Nebojša Stefanović

Za sada je nekoliko osoba podelilo na fejsbuku video snimke svog privođenja ali i zvanične pozive MUP-a u kojima se navodi da moraju doći na informativni razgovor. Priveden je i jedan od predsednika „Gelila“ koji je na svom fejbik nalogu pozvao na blokadu puteva.

Nakon ovih pretnji zapretio je i Vučko koji je najavio da će svaka eventualna blokada biti uklonjena a da će se SNS obračunati sa fašistima.

MUP je izgleda po Vučkovoj direktivi odlučio da ispita pozadinu i organizatore najavljenih blokada. Zanimljivo je da lideri iz Saveza za Srbiju za sada nisu reagovali na ove najave blokada, ali je Borko Stevanović rekao da se ne isključuje i ta mogućnost.

(Tpknews.com)
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close