MUP raspisao konkurs za obuku 1.060 novih policajaca

Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) raspisalo je konkurs za upis 1.060 polaznika Centra za osnovnu policijsku obuku (COPO) i to za potrebe svih 27 policijskih uprava u Srbiji, na koji se zainteresovani mogu prijaviti do 5. juna.

Ilustracija

Od 1.060 polaznika Centra za policijsku obuku, 510 će se stručno osposobljavati za obavljanje poslova uniformisanog policijskog službenika na radnom mestu policajac, 250 za posao saobraćajnog policajca i 300 za radno mesto graničnog policajca, saopštio je MUP.

Кandidati za polaznike imaju mogućnost da se prilikom prijave na konkurs izjasne za koje radno mesto žele da prođu stručno osposobljavanje, a uslovi konkursa mogu se naći na sajtu Ministarstva www.mup.gov.rs i sajtu Centra za osnovnu policijsku obuku www.copo.edu.rs.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker