SENZACIONALNO: Most u Petrovcu na Mlavi “Gospodar veliki” stigao i do Skupštine Srbije! (VIDEO)

I kao po pravilu, kad god Vučić „zaboravi“ na Šešelja, ovaj odmah krene sa iznošenjem mutljavina, ne baš samog Vučića već njegovih ministara i ljudi na lokalu čisto da bi ga upozorio da rata apanaže kasni.

Foto: Sceenshot/Privatna arhiva

Javna je tajna da je Vojislav Šešelj na platnom spisku Aleksandra Vučića da ga ne bi javno napadao i kako u javnost ne bi iznosio prljavštine i kriminalne radnje SNS-a.

Tako je u skupštini Srbije Šešeljeva najbliža saradnica juče iznela šokantne ali istinite detalje dešavanja u Petrovcu na Mlavi vezana za rekonstrukciju mosta “Gospodar veliki” u centru grada ali i još neke pikanterije o funkcionisanju lokalne vlasti i ponašanju opštinskih funkcionera o kojima smo već pisali.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close