STANJE NA PUTEVIMA: Moguća poledica na putevima, kamioni na Batrovcima čekaju 6 sati

U nižim predelima vozači danas mogu očekivati uglavnom kišu, na putevima u višim planinskim predelima treba računati i na povremeni sneg, a niske jutarnje temperature stvaraju poledicu na iole vlažnim deonicama, pa vozači moraju biti oprezni, saopštio je Auto-moto savez Srbije.

Upotreba zimskih guma u ovakvim vremenskim uslovima čine vožnju bezbednijom, sigurnijom i lakšom, a i zakonska su obaveza kada na kolovozu ima snega, leda i poledice.

Zadržavanja na teretnim terminalima naših granicnih prelaza: GP Horgoš, izlaz, čekanje jedan sat GP Kelebija, izlaz, čekanje jedan sat GP Batrovci, izlaz, čekanje šest sati GP Bačka Palanka, izlaz, čekanja tri sata.

(Tpknews.com/Tanjug)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close