ZBOG DRASTIČNOG POVEĆANJA BROJA OBOLELIH: Milić apeluje na privrednike da poštuju mere prevencije!

Činjenica je da se poslednjih dana drastično povećao broj osoba zaraženih virusom COVID-19 na području opštine Veliko Gradište.

Dragan Milić/Foto: M.V.

Kako bi se sprečilo dalje širenje ove opake zaraze, predsednik opštine Veliko Gradište Dragan Milić apeluje na privrednike da poštuju opšte mere prevencije koji prenosimo u celosti:

“Poštovani privrednici,

U cilju sprečavanja širenja zaraze na području opštine Veliko Gradište, molimo vas da se pridržavate opštih i posebnih mera zaštite, kako bi se osigurala bezbednost zaposlenih, korisnika vaših usluga, kupaca i drugih lica.

S tim u vezi naročito je važno da obavljanje posla i radnih aktivnosti organizujete tako da obezbedite: Poštovanje fizičke distance, upotrebu lične zaštitne opreme – maske, pojačanu ličnu higijenu i higijenu prostora i dezinfekciju ruku, opreme i pribora.

Potrebno je da se svako od nas ponaša kao društveno odgovorna osoba, kako bi smo zaustavili širenje virusa i izašli iz situacije koja nas je zadesila sa što manje štetnih posledica”, poručio je Milić.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close