POŽAREVAC NEĆE VUČIĆA: Manje od 1.000 Požarevljana izašlo na miting, a 6.000 dovezli autobusi! (VIDEO)

Turneja predsednika Srbije Aleksandra Vuči o trošku građana nastavljena je juče u Braničevskom okrugu.

Predsednik Vučić u Požarevcu

Mitingu u Požarevcu na kom je govorio Vučić prema izveštavanju Tv Prva i Informera prisustvovalo je 10.000 simpatizera i članova SNS-a.

Prema našim informacijama, mitingu je prisustvovalo između šest i sedam hiljada ljudi, od toga je oko skoro šest hiljada dovezeno iz: Smedereva, Velike Plane, Kostolca, Petrovca na Mlavi, Crnića, Svilajnca, Kučeva, Smederevske Palanke, Grocke, Zaječara, Žagubice, Jagodine, Golupca,…

Iz Požarevca je bilo manje od hiljadu ljudi, a ovaj grad prema popisu iz 2002. imao oko 69.000 stanovnika.

Javna preduzeća nisu uspela da ispune kvote koje su im bile zadate za dolazak predsednika.

Stranački aktivisti koji su dovezeni iz drugih gradova iz autobusa su direktno ulazili u ograđeni prostor iz koga nisu smeli da izlaze do kraja mitinga. Nuždu su obavljali uz okolne zgrade u samom centru Požarevca.
One Comment

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close