MALEROZNI LOPOV: Srbin bežao od policije u Vićenci, pa upao u rupu i završio u bolnici

U noći između srede i četvrtka u 2:30 časova ujutru u Vićenci, jedan građanin je prijavio policiji da je video maskiranu osobu kako se udaljava iz jedne kuće.

Brzom intervencijom policije za nekoliko minuta bio je opkoljen ceo kvart. Ubrzo je policija identifikovala lopova i dala se u poteru za njim. Lopov je pokušao da pobegne policiji preskočivši metalnu ogradu sa šiljcima. Međutim, lopov nije uspeo daleko da odmakne jer ga je ubrzo policija pronašla krvavog i sav u bolovima kako leži na zemlji, jer, dok je pokušao da im pobegne, upao je u rupu zadobivši tom prilikom povrede zbog kojih je odmah prebačen u bolnicu i zadržan na lečenju.

Lopov je identifikovan kao Srpski državljanin (33) sa podebelim policijskim dosijeom. Nakon što bude pušten iz bolnice, biće mu dređeno zadržavanje do suđenja.

M.L.

Оставите одговор

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close