KO ČISTI DIVLJU DEPONIJU: JKP “Dunav” nema para da očisti divlju deponiju u Topolovniku (FOTO)

U naselju Topolovnik kod Velikog Gradišta stvorena je divlja deponija koja je iz dana u dan sve veća, jer očigledno neko ne radi posao za koji je plaćen.

Čitalac portala “TPKNEWS” poslao je fotografije iz Topolovnika, na kojima se vidi gomila plastičnog šuta, ali i drugog smeća. Kako je opisao u propratnom pismu, reč je o delu naselja na izlazu iz Topolovnika u prvoj mali ka brdu.

– Evo kako se nesavesni žitelji Topolovnika rešavaju plastičnog i otpada drugog porekla. Deo pored puta, kod prve male ka brdu, je zatrpan smećem i pravo je ruglo –, napisao je naš čitalac.

Iz komunalnog preduzeća „Dunav Veliko Gradište“ kažu da znaju za tu deponiju, ali da ona neće biti sanirana, jer nema para.

Što znači da dok ne bude para ne može se ništa. Tako da ta divlja deponija u Topolovniku ostaje tu gde je. Zato iz JKP „Dunav Veliko Gradište“ mole žitelje Topolovnika da više otpad ne odlažu na takvim mestima, već da malo zavrnu rukave i očiste svoje smeće koje su pobacali.

(Tpknews.com)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close