NEĆE GROM U KOPRIVE: Kiki se uspešno oporavlja i poručuje da utakmica nije bila nameštena!

Predsednik Sportskog Saveza opštine Golubac, Jovica Josić Kiki, u subotu završio je u bolnici na Institut za kardiovaskularne bolesti na Dedinju nakon derbija u Kostolcu.

Foto: TPKNEWS

“Sve je u redu, dobro mi je. Lekari su mi rekli da sam dobro i da mogu normalno da funkcionišem, da jedem sve i da nastavim da se bavim sportom. Ipak, zbog svega što se dešavalo mogu reći da mi je zdravstveno stanje i dalje nestabilno. Osećam se dobro, ali ću znati kakvo mi je stanje tek nakon kontrole. S obzirom na to da me između života i smrti, delilo samo satr vremena, lekari smatraju da nema razloga da ne bude sve u redu”, priča nam Kiki.

Kiki iz bolničkog kreveta poručuje svima da ne bi brinuli, jer odigrana utakmica u subotu između FK „Rudar Kostolac“ i FK „Đerdap Golubac“ (0:0) nije bila nameštena, ali uopšte ne sumnja da će Rudar sada hteti svaku drugu utakmicu da kupi.

(Tpknews.com)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close