NEMA TESTOVA, NEMA NI ZARAŽENIH: Juče 50, a danas samo pet novozaraženih koronom u Braničevskom okrugu

U Braničevskom okrugu, prema najnovijim podacima Zavoda za javno zdravlje Požarevac, zabeleženo je samo novih 5 slučajeva virusa korona, saopštila je direktorka ZZJZ Požarevac Ana Jovanović.

U odnosu na jučerašnji dan kada je bilo 50 novozaraženih virusom korona u Braničevskom okrugu, danas je, u poslednja 24 časa, registrovano samo pet novih slučajeva zaraze virusom COVID-19 i to u Požarevcu, dok u ostalim opštinama opštinama Braničevskog okruga nema novozaraženih, kaže dr Ana Jovanović, direktorka Zavoda za javno zdravlje Požarevac.

S obzirom da u ostalim opštinama Braničevskog okruga u poslednjih 24 sata nije bilo novozaraženi, što čini da je od početka epidemije u Požarevcu 259, u opštini Petrovac na Mlavi ima 142, Velikom Gradištu 35, Kučevu 27, Žabari 17, Golupcu 14, Malom Crniću 9 i Žagubici sada ukupno 6 laboratorijski potvrđenih zaraza virusa COVID-19.

Podsećamo da je zbog ograničenog broja podloga koje se dobijaju iz Beograda na dnevnom nivou, komercijalno testiranje na prisustvo virusa COVID-19 je obustavljeno do daljeg u Braničevskom okrugu.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close