NOVI PODACI O BROJU ZARAŽENIH U SRBIJI: Još više inficiranih koronom nego juče! Ima i više preminulih!

U poslednja 24 časa četiri osobe su preminule od koronavirusa, dok su još 242 osobe zaražene.

Screenshot

U poslednja 24 časa testirano je 7.150 osoba. Na respiratorima se nalazi 36 pacijenata, trenutno su aktivno 1.433 slučaja.

Na području grada Beograda od sutra, od šest sati ujutru, biće obavezno nošenje maski, ne samo u prevozu, već u svim zatvorenim prostorima, kao i fizička distanca od najmanje jednog metra, odlučio je Krizni štab, saopštila je zamenica direktora instituta Batut Darija Kisić Tepavčević.

“To ne moraju da budu hiruške maske, već mogu i pamučne koje sami šijemo, bilo koja mehanička zaštita. Apelujemo da se koriste i druge mere prevencije, a to je fizička distanca od najmanje jednog metra, kao i redovno pranje ruku”, dodala je Kisić Tepavčević za Tanjug posle sastanka Kriznog štaba.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close