IZNENADNI PREOKRET: Tv Pink ukida sve rijaliti programe!

Vlasnik televizije Pink Željko Mitrović nedavno je otkrio da će program Pink televizije biti poboljšan i da će ubuduće okosnicu činiti igrane serije.

Juče je krenulo snimanje prve „Crveni mesec“, u koju je uloženo pet miliona evra, ali to nije sve. Uslediće nove serije i plan je, „da jednog dana“ Pink ukine rijaliti programe!

„Čvrsto verujemo da su igrani programi budućnost elektronskih medija. Otežali smo sebi ekspanzijom rijaliti programa, jer smo kod publike razvili specifičnu emociju“, rekao je Mitrović „Srpskom telegrafu“ i objasnio:

„U nedostatku serijskog programa oni su tu novu, autentičnu emociju, potražili u rijalitiju. Sada tu tranziciju moramo učiniti spretno, kako bi u narednim godinama rijalitije smenile serije. Zato one moraju biti izuzetno kvalitetne“.

(Tpknews.com/Mondo)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close