POŽAR U TOPOLOVNIKU: Izgorela šupa, vatrogasci sprečili da se vatra proširi na okolne kuće (FOTO)

U selu Topolovnik u opštini Veliko Gradište, u subotu oko dva sata posle ponoći izbio je veliki požar u kome je izgorela šupa u dvorištu jedne porodične kuće, a intervencijom vatrogasaca sprečeno je širenje vatre na okolne kuće. U požaru nema povređenih.

Foto: Privatna arhiva

Vatrogasci iz Velikog Gradišta su za nepunih 10 minuta nakon dobijenog poziva izašli na teren, a požar je brzo lokalizovan i sprečeno je da se vatra proširi na okolne kuće, dok su meštani sa strepnjom posmatrali akciju spasilačke jedinice.

Foto: Privatna arhiva

– Naše ekipe su dobile poziv i izašle na teren, a požar je ubrzo i lokalizovan. Na sreću niko nije povređen – kažu vatrogasci.

Foto: Privatna arhiva

Požar je primetila vlasnica izgorele šupe, koja je pozvale vatrogasce i počela zajedno sa komšijama da gase požar. Za sada se ne zna uzrok požara, a nakon uviđaja znaće se i kolika je materijalna šteta.

(Tpknews.com)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close