GUŽVA NA GRANICAMA: Jutros se na graničnim prelazima čeka do 3 sata

U Srbiji će danas saobraćaj biti umerenog intenziteta, a jutros se na granicama čeka do tri sata, saopštio je Auto-moto savez Srbije.

Posle vikenda koji je imao sva obeležja prave letnje turističke smene, sa velikim brojem vozila inostranih registarskih oznaka na putevima u Srbiji i dužim zadržavanjima na pojedinim graničnim prelazima i naplatnim rampama, ponedeljak donosi umereniji intezitet saobraćaja, ali i promenu vremena zbog koje su sada uslovi za vožnju komplikovaniji, zahtevniji i teži, navode iz AMSS.

Opasnost od odrona je veća na putevima kroz steske useke, kao i proklizavanje vozila zbog vlažnih ili mokrih kolovoza.

Prema poslednjim informacijama dobijenih od JP “Putevi Srbije” nema čekanja. Putnička vozila na Gradini na izlazu čekaju tri sata, u Preševu 30 minuta, na Gostunu sat vremena. Na teretnim terminalima na izlazu na Kelebiji i u Šidu se čeka sat vremena, a na Batrovcima tri sata.

(Tpknews.com/Tanjug)
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close