FUDBAL-LIGA EVROPE: Young Boys – Partizan pratite direktan prenos utakmice u 19:00 sati, na našem portalu! (VIDEO UŽIVO)

Fudbaleri Partizana startuju u Ligi Evrope u 19:00 sati, utakmicom protiv vicešampiona Švajcarske, ekipe Young Boys.

Na gostovanju u Bernu trener crno-belih Miroslav Đukić neće moći da računa na dvojicu veznih igrača Kosovića i Sumu zbog povreda. Ali to neće mnogo uticati na napadačku taktiku crno belih, jer će u timu biti dva najveća pojačanja iskusni Tošić i mladi napadač Ožegović.

Njih dvojica i Tavamba imaće zadatak da napadaju gol protivnika, a taktika će biti ista kao na gostovanju protiv Videotona, kada je Partizan pobedio sa 4:0. Odbranu će predvoditi Vladimir Stojković, koji još uvek nije primio ni jedan gol od kada se iz Notingema vratio u Partizan.

Utakmica se igra u Bernu na stadionu Švajcarska.

TPKNEWS
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close