IZGUBILI SE U METROU: Evo kako se provode petrovački naprednjaci na Oktoberfestu (FOTO)

Pripadnici i simpatizeri vladajuće Srpske napredne stranke (SNS) iz Petrovca na Mlavi, organizovano su otputovali u Minhen na Oktoberfest.

Foto: Privatna arhiva

Deset hiljada ljudi navalili su na vrata Oktoberfesta, nakon što su organizatori prethodne subotu otvorili ovaj festival u Minhenu.

Kako “TPKNEWS” saznaje, jedan deo ove mase ljudi u Minhenu koja je projurila kroz vrata kako bi osigurali svoja mesta u šatorima, sačinjavali su i naši napredni petrovački naprednjaci, koji su kako saznajemo, organizovano o trošku napaćenog naroda otišli na zasluženi odmor u inostranstvo.

A kako su se provode možete da vidite u galeriji koju smo pripremili za vas.

Sudeći po objavama na društvenim mrežama, napredni petrovački naprednjaci u Minhenu su se sasvim dobro proveli, uz pesmu i, već po običaju, velike količine piva. Mada, priznaju, kroz šalu, da su se i pomalo izgubili u metrou.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close