DRAMA KOD POŽAREVCA: Umalo kobna svađa na njivi zbog deteline

Periša Grujić (46) iz Lučice kod Požarevca uhapšen je zbog sumnje da je pokušao ubistvo komšije Velimira S. (66) zbog deteline.

Više javno tužilaštvo u Požarevcu

Oni su se prvo posvađali na njivi oko toga čija je detelina, ko ima pravo da je kosi i nosi kući. U jednom trenutku, Grujić je dohvatio sekiru i njome udario u glavu Velimira. Ovaj je izgubio svest i pao, zbog čega je vozilom Hitne pomoći prebačen u požarevačku bolnicu, a onda na Urgentni centar u Beogradu, zbog teških povreda, opasnih po život.

Kako smo saznali iz izvora bliskog policiji, Grujić je uhapšen i određeno mu je zadržavanje od 48 sati. Po isteku ovog roka, on će biti priveden na saslušanje kod višeg javnog tužioca, pod sumnjom da je izvršio krivično delo ubistvo u pokušaju.

M.V.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close