ŽABARI: Dostava namirnica starijim licima i osobama u samoizolaciji na kućnu adresu

Svim građanima opštine Žabari starijim od 70 godina i osobama koje se nalaze u samoizolaciji, životne namirnice dostavljaće se na kućnu adresu.

Jovan Lukić predsednik opštine Žabari i komandant Štaba za vanredne situacije

Građanima opštine Žabari stariji od 70 godina koji su bez porodične podrške, odnosno pripadnici staračkih/samačkih domaćinstava i osobe koje su doputovale iz inostranstva i nalaze se u samoizolaciji, a nemaju porodičnu podršku, dostava osnovnih životnih namirnica vršiće se od ponedeljka do subote, nedeljom se neće vršiti, saopštavaju iz Štaba za vanredne situacije opštine Žabari.

Građanima koji se jave kol centru do 10 časova isporuka namirnica će se vršiti istog dana, a građanima koji se jave kol centru od 10 do 19 časova isporuka namirnica će se vršiti narednog dana. Građanima koji se jave kol centru subotom posle 10 časova i nedeljom isporuka će se izvršiti u ponedeljak.

Dostava lekova će se vršiti po sledećem redosledu:

– Žabari i Aleksandrovac od ponedeljka do subote

– Vlaški Do, Simićevo i Oreovica utorkom

– Četereže, Brzohode, Sibnica, Polatna i Kočetin sredom

– Viteževo i Porodin četvrtkom

– Mirjevo, Tićevac i Svinjarevo petkom

Broj telefona kol centra: 012/250-130. Radno vreme kol centra je od 7:00 do 19:00 časova svakog dana.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close