Dom za decu i lica ometena u razvoju u Stamnici dobio novo sanitetsko vozilo

Dom za decu i lica ometena u razvoju „Dr Nikola Šumenković“ iz Stamnice dobio je novo sanitetsko vozilo preko javnog poziva Ministarstva pravde za dodelu sredstava prikupljenih na osnovu krivičnog gonjenja.

Tim povodom dom u Stamnici posetili su pomoćnici predsednika opštine Petrovac na Mlavi, Saša Živojinović i Boris Gvozdić, a goste je primila direktorka ustanove Ana Tomašević.

U izjavi za medije pomoćnik predsednika opštine Saša Živojinović najavio je da su otpočeti radovi na izgradnji nove trafostanice sa niskonaponskom mrežom, čijom izgradnjom će se rešiti dugogodišnji problem vodosnabdevanja kako same ustanove tako i dve mesne zajednice, Stamnica i Stamnička reka.

Vrednost donacije 4.8 miliona dinara.

Оставите одговор

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close