PODNETA KRIVIČNA PRIJAVA: Direktorka JKP „Dunav Veliko Gradište“ ukrala crep namenjen socijalno ugroženima

Radnici JKP „Dunav Veliko Gradište“ podneli su krivičnu prijavu protiv direktorke ovog preduzeća Ljubice Mitić, zato što je protivpravno prisvojila javnu imovinu.

Foto: TPKNEWS/Privatna arhiva

Protiv direktorke JKP „Dunav Veliko Gradište“ Ljubice Mitić, radnici ovog preduzeća podneli su krivičnu prijavu Opštinskom javnom tužilaštvu u Velikom Gradištu, zato što je protivpravno prisvojila javnu imovinu, odnosno imovinu JKP „Dunav Veliko Gradište“, koja je bila namenjena za socijalno ugrožene radnike ovog preduzeća.

Pre nekoliko godina prilikom renoviranja objekta-zgrade koja je sedište JKP „Dunav Veliko Gradište“ promenjen je crep na toj zgradi, postavljen nov, a stari skinut i uskladišten na placu koji je dvorište pomenute zgrade.

Ukradeni crep u dvorištu Ljubicine kuće u Požeženo

Po tvrdnjama radnika JKP „Dunav Veliko Gradište“ kao i meštana sela Požeženo taj skinuti crep koji je vlasništvo komunalnog preduzeća, direktorka Ljubica Mitić je protivpravno prisvojila i odnela ga kod sebe kući, gde se i sada nalazi u njenom dvorištu, u selu Požeženo.

(Tpknews.com)
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close