ZBOG RADOVA: Danas i sutra veliki broj naselja u Braničevskom okrugu bez struje

Zbog planiranih izvođenja različitih radova na teritoriji Braničevskog okruga bez električne energije u četvrtak i petak ostaće sledeći potrošači:

Četvrtak, 16. jul 2020.

– Od 09:00 do 11:00 časova, bez električne energije ostaće Stanulovac, Šumarice, repetitor na karauli, Krška reka, Zgrčonj, Boljetin, Ranovac, Bačevo, Crni vrh, Ogrez i Lazonje – radovi na dalekovodu.
– Od 11:00 do 15:00 časova, bez električne energije ostaće Melnica, Vitovnica, Gršljana, Velika Pretrža, Brezovica, Crveni breg i Dražilonje.

Petak, 17. jul 2020.

– Od 08:00 do 15:00 časova, bez električne energije ostaće Zabrega Češljeva Bara, Mrčkovac, Klenje, Dušmanić, Zelenik, Vuković, Srpce, Miljević, Doljašnica, Garevo, Desine, Srednjevo, Kamijevo, Carevac, Kruševica, Šuvajić, Tribrode, Rabrovo, Makce, Velika Bresnica, Mala Bresnica, Mišljenovac, Sena, Mustapić i Lješnica – redovan godišnji remont TS 35/10 Rabrovo i TS 35/10 Češljeva bara.

U slučaju loših vremenskih uslova radovi mogu biti odloženi, obaveštavaju iz Elektrodistribucije Požarevac.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close