ĆOVDIN ODSEČEN OD SVETA: Snažno nevreme pogodilo opštinu Petrovac na Mlavi (VIDEO)

Veliko nevreme zahvatilo je opštinu Petrovac na Mlavi, a oluja je tutnjala više od sat vremena.

Vetar je duvao iz sve snage, kiša lila kao iz kabla, a na sve to, udario je i grad veličine lešnika.

Snimci iz poplavljenog Ćovdina pokazuju razmere haosa koji je nastao, gde su par sati pre nevremena opštinari bili radi slikanja u obilazak radova na asfaltiranju deonice puta u selu Krviju, dok posledice ovakvog nevremena videće se tek za nekoliko sati.

Nevreme je potvrdilo prognozu RHMZ, koji je danas izdao hitno upozorenje na teritoriji Braničevskog okruga na jake pljuskove sa grmljavinom, u pojedinim delovima sa količinom padavina od 20 do 40 mm, lokalno i više.

(Tpknews.com)
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close