Centar Požarevca ostao bez grejanja

Javno preduzeće „Toplifikacija“ danas je korisnicima u centru Požarevca obustavilo grejanje, kako bi se izvršile određene intervencije na toplovodu.

Foto: Facebook

Ove intervencije se izvode na primarnom cevovodu u pasažu „Palate Morava“, pa su bez grejanja ostali svi stanovi i lokali koji su na njega priključeni. Pošto se građani ovih dana žale na slabije grejanje, iz „Toplifikacije“ su najavili da će u stanovima podići temperaturu za tri do pet stepeni.

– Zbog povremenih žalbi korisnika grejanja, zbog izuzetno loših vremenskih uslova, u roku od 24 sata iskorigovaćemo temeperaturu vode koja ide prema grejnim telima naviše za tri do pet stepeni, što će povećati temperature u prostorijama za dva do tri stepena – saopštili su iz „Toplifikacije. Građani Požarevca grejanje imaju 24 sata, jer se toplovod snabdeva vrelom vodom iz kostolačkih termoelektrana, koje rade u sve tri smene.




Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close