STRAVIČAN ZLOČIN U BEČU: Bosanac upucao u glavu bivšu devojku Srpkinju nasred ulice, pa presudio sebi! (VIDEO)

U bečkom okrugu Meidlingu kasno u utorak uveče, 53-godišnji Bosanac upucao je svoju bivšu devojku u glavu, 48-godišnju Srpkinju, potom sebi pucao u glavu.

I počinilac i žrtva prebačeni su u okolne bolnice. Pretpostavlja se da je motiv zločina – ljubomora, jer po priči jednog svedoka, Željko B. je napustio svoju suprugu sa kojom ima četri deteta da bi bio sa Violetom J. Međutim, Violeta je međuvremenu upoznala drugog, i rešila da ostavi Željka.

Zločinu je prethodila rasprava u restoranu između Željka B., državljanina BiH, i Violete J. državljanke Srbije. Po izlasku iz restorana, u 21.20 sati, Željko je pucao u glavu svoje partnerke, a potom pokušao samoubistvo.
Dok se Violeta J. nalazi u komi, počinilac je podlegao povredama tokom noći.

„Pronašli smo dve čaure. Bosanac je ilegalno posedovao oružje“, rekao je portparol policije Paul Ajdenberger.

Vladala je pomalo haotična situacija dok su na ulici ležala dva beživotna tela. U prvi mah se mislilo da ubica i dalje slobodno šeta pa je celo područje bilo zatvoreno. U restoranu i na ulici, kao i u drugom restoranu nasuprot mestu zločina, bilo je mnogo svedoka incidenta koji su ispitivani tokom noći.

(Tpknews.com/Agencije)
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close