VATRENI OBRAČUN U NEMAČKOJ: Albanci sa Kosova ubili jednog Srbina, drugog teško ranili (VIDEO)

U Abensbergu pokrajina Donja Bavarska, ubijen je 39-godišnji Srbin, a drugi je teško ranjen. Dvojica osumnjičenih Albanca sa Kosova su uhapšeni nakon bekstva.

Screenshot

U pucnjavi na parkingu ispred tržnog centra u gradu Abenzbergu na jugu Nemačke u sredu uveče ubijen je 39-godišnji državljanin Srbije. On je preminuo na licu mesta od zadobijene prostrelne rane u oružanom sukobu.

Kako je policiji ispričao jedan očevidac: – Hteo sam da krenem kući jer sam video dva automobila kako se zaustavljaju jedan pored drugog na raskrsnici. Vozači su se kratko svađali sa otvorenim prozorima, a zatim je usledio prvi pucanj, pa još tri, i krenuli su vozilom dalje – , kazao je očevidac.

DRUGI SRBIN TEŠKO RANJEN

Ubrzo nakon toga ispaljeno je više hitaca na obližnjem putu, gde je 46-godišnji državljanin Srbije teško ranjen, koji je potom helikopterom za spasavanje hitno prebačen u bolnicu.

Nakon pokrenute potrage velikog broja policajaca za osumnjičenima, ubro je locirano i pronađe vozilo, iz kog je pucano, parkirano ispred jednog imanja u Abensbergu. Policija je odmah nakon pronađenog vozila locirala i begunce. U 19:30 časova, uhapsila je dvojicu 30 i 41-godišnjeg Albanaca sa Kosova osumnjičenih za ubistvo.

Policija pokrajine Donja Bavarska prilikom hapšenja dvojice Albanaca sa Kosova, pronašla je i pištolj iz kog je pucano.

(Tpknews.com)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close