DA LI ĆE NADLEŽNI REAGOVATI? Alavi petrovački funkcioneri reketirali sve preduzetnike u opštini

Prethodnih dana svim preduzetnicima u Petrovcu na Mlavi stigle su poštom koverte sa neobičnom zahtevom iz opštine.

Našoj redakciji požalio se veliki broj preduzetnika iz Petrovca na Mlavi, (njihova imena su nam poznata) koji su zatražili da ostanu anonimni. Kako su nam ispričali, opštinski funkcioneri traže od njih da uplate reket na ime FK Sloge 33 iz Petrovca na Mlavi, kao dobrovoljni prilog. Ovi iznosi variraju između 300 do 800 evra, od zavisnosti kako koje preduzeće posluje.

U vezi ovih optužbi kontaktirali smo našeg opštinskog insajdera, koji nam je potvrdio celu priču petrovačkih preduzetnika, i rekao da od celokupnog uplaćenog iznosa na ime FK Sloge 33, samo će jedan mali deo novca da ostane u klubu, dok će sa ostatkom para, lokalni funkcioneri međusobno da se počaste.

Na kraju ostaje samo pitanje, da li će nadležni reagovati na ove pritužbe, i pokrenuti istragu i procesuirati odgovorna lica, ili će samo zažmuriti na prekršaje odgovornih, jer su oni ipak funkcioneri SNS-a?

(Tpknews.com)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close